Pályázati felhívás a 25. Marosvásárhelyi Tudományos Diákköri konferencián való részvétel támogatására

Az Orvos- és Egészségtudományi Tudományos Diákköri Tanács pályázatot hirdet tudományos konferencián történő részvétel támogatására, kimagasló tudományos diákköri tevékenységet végző, az ÁOK bármely szakán tanuló, helyi TDK konferencián már előadást tartó hallgatók számára, akik a 25. Marosvásárhelyi Tudományos Diákköri konferencián szándékoznak előadást tartani. A támogatás elbírálásánál előnyben részesülnek a helyi konferencián díjazott (1-3. helyezett és különdíjas) hallgatók.

A pályázat elbírálásának szempontjai: Helyi és országos TDK konferencián tartott előadások, pályamunkák, in extenso közlemények, nem TDK konferencián tartott előadás/poszterbemutatás.

A nyertesek a legmagasabb pontszámú pályázatot benyújtó hallgatókból kerülnek ki, akik számára a pályázat anyagi támogatást nyújt, melyet regisztrációs díjra, szállásköltségre illetve útiköltségre lehet elkölteni.
Minden jelentkezőnek csatolnia kell a konferencián bemutatandó előadáshoz tartozó absztraktot (cím, szerzőlista).
  • -helyi és országos TDK konferencián tartott előadások: a TDT honlapjáról letölthető igazolás segítségével
  • -pályamunkák: a TDT honlapjáról letölthető igazolás segítségével
  • -in extenso közlemények: a cikk megjelenési idejét és helyét, valamint absztraktját is tartalmazó címoldalának fénymásolata (illetve amennyiben a fenti három információ nincs a címoldalon akkor további oldalak is)
  • -nem TDK konferencián történő részvétel: a konferenciakiadvány címlapjának és absztraktot tartalmazó oldal(ai)nak fénymásolata
A pályázat beadásának határideje: 2018. február.19. 13:00 óra, Tanulmányi Osztály 104-as szoba.
A határidő után beérkezett pályázatokat (vagy igazolásokat) nem tekintjük érvényesnek.
Az elbírálást követően a pályázat eredményét a honlapon közzétesszük és a nyerteseket e-mailben értesítjük.

Füvön és jégen
2018 augusztus 17. 11:07 (péntek)
Kancellári interjú a Mokkában
2018 augusztus 16. 12:46 (csütörtök)