Pályázati felhívás konferencián való részvétel támogatására a 2018. április-június időszakra

Az Orvos- és Egészségtudományi Tudományos Diákköri Tanács pályázatot hirdet tudományos konferencián történő részvétel támogatására, kimagasló tudományos diákköri tevékenységet végző, az ÁOK bármely szakán tanuló, helyi TDK konferencián már előadást tartó hallgatók számára, akik hazai vagy Európában rendezendő konferencián szándékoznak előadást tartani vagy posztert bemutatni, amelyben a hallgató első szerző. A támogatás elbírálásánál előnyben részesülnek a helyi konferencián díjazott (1-3. helyezett és különdíjas) hallgatók.

A konferencia Magyarországon vagy Európa bármely országában 2018. április 1. – 2018. június 30. közötti periódusban kerüljön megrendezésre.
A pályázat elbírálásának szempontjai: Helyi és országos TDK konferencián tartott előadások, pályamunkák, in extenso közlemények, nem TDK konferencián tartott előadás/poszterbemutatás.
A nyertesek a legmagasabb pontszámú pályázatot benyújtó hallgatókból kerülnek ki, akik számára a pályázat anyagi támogatást nyújt, melyet regisztrációs díjra, szállásköltségre illetve útiköltségre lehet elkölteni.

Minden jelentkezőnek csatolnia kell a konferencián bemutatandó előadáshoz tartozó absztraktot (cím, szerzőlista), a konferencia nevét, időpontját, helyszínét és internetes honlapját illetve az igényelt támogatás összértékét és részletes felosztását (regisztrációs díj, szállásköltség, útiköltség).

-helyi és országos TDK konferencián tartott előadások: a TDT honlapjáról letölthető igazolás segítségével
-in extenso közlemények: a cikk megjelenési idejét és helyét, valamint absztraktját is tartalmazó címoldalának fénymásolata (illetve amennyiben a fenti három információ nincs a címoldalon akkor további oldalak is)
-nem TDK konferencián történő részvétel: a konferenciakiadvány címlapjának és absztraktot tartalmazó oldal(ai)nak fénymásolata

A pályázat beadásának határideje: 2018. március 7-e, déli 12 óra, Tanulmányi Osztály 103-as szoba.

A határidő után beérkezett pályázatokat (vagy igazolásokat) nem tekintjük érvényesnek. Az elbírálást követően a pályázat eredményét a honlapon közzétesszük, várhatóan március 9-ig.

Ajánlott konferenciák:
48. membrántranszport konferencia:
absztakt határidő: 2018. március 9.

Tavaszi szél konferencia:

Újra pattog
2018 december 14. 10:38 (péntek)
Karácsonyi meglepetés
2018 december 14. 07:33 (péntek)
Elismert debreceni joghallgató
2018 december 11. 12:12 (kedd)
Felsőházat érő győzelem
2018 december 10. 12:15 (hétfő)
Feltenni az i-re a pontot
2018 december 7. 11:53 (péntek)