Pályázati lehetőség a 47. Membrán-transzport konferencián történő előadói részvétel támogatására

Az ÁOK Tudományos Diákköri Tanács pályázatot hirdet kimagasló tudományos diákköri tevékenységet végző, az ÁOK bármely szakán tanuló, helyi TDK konferencián korábban már előadást tartó hallgatók számára, akik a 47. Membrán-transzport konferencián (Sümeg, 2017. május 16-19.) szándékoznak előadást tartani.
 A támogatás elbírálásánál előnyben részesülnek a helyi konferencián díjazott (1-3. helyezett és különdíjas) hallgatók.
 A konferencia 2017. május 16-19. között kerül megrendezésre.
A pályázat elbírálásának szempontjai: Helyi és országos TDK konferencián tartott előadások, pályamunkák, in extenso közlemények, nem TDK konferencián tartott előadás/poszterbemutatás.
A nyertesek számára a pályázat anyagi támogatást nyújt, melyet regisztrációs díjra, szállásköltségre, illetve útiköltségre lehet elkölteni.

A pályázatban feltüntetett valamennyi tudományos diákköri tevékenységet igazolni szükséges a következő dokumentumok elektronikus benyújtásával:
-szakmai önéletrajz
-in extenso közlemények: a cikk megjelenési idejét és helyét, valamint absztraktját is tartalmazó címoldalának beszkennelt változata (illetve amennyiben a fenti három információ nincs a címoldalon akkor további oldalak is)
-nem TDK konferencián történő részvétel: a konferenciakiadvány címlapjának és absztraktot tartalmazó oldal(ai)nak beszkennelt változata
- a konferencia honlapján (https://www.remedicon.hu/261/47-membran-transzport-konferencia/absztrakt-felhivas) található szempontoknak megfelelő absztrakt.

A pályázatot elektronikusan kell benyújtani 2017. március 8. 23:00-ig Dr. Szentandrássy Norbert TDT titkár részére: szentandrassy.norbert@med.unideb.hu

A határidő után beérkezett pályázatokat (vagy igazolásokat) nem tekintjük érvényesnek. Az elbírálást követően a pályázat nyerteseit e-mailben értesítjük.

Füvön és jégen
2018 augusztus 17. 11:07 (péntek)
Kancellári interjú a Mokkában
2018 augusztus 16. 12:46 (csütörtök)