TDK pályamunka leadási határidők

Azon TDK pályamunkák esetében, ahol cél az adott tanévben a diplomamunkaként való elfogadtatás, vagy a hallgató az adott tanévben előreláthatóan olyan pályazat benyújtását tervezi, vagy felvételizik, ahol az elfogadott TDK pályamunka feltétel, vagy előny, a 2018 júniusában államvizsgazó ÁOK osztatlan orvosképzésben tanulók számára 2018. február 19, a 2018 augusztusában, vagy novemberében államvizsgazó ÁOK osztatlan orvosképzésben tanulók számára 2018. április 2. Az ÁOK osztott képzésben tanuló hallgatók (OLKDA, molekularis biológia, táplálkozástudomány, klinikai laboratoriumi kutató) pályamunka benyújtási határideje 2018. március 5. A Népegeszségügyi kar hallgatói számára a határidő szintén 2018. március 5. A Gyógyszerésztudományi kar, Fogorvostudományi kar és Egészségügyi kar hallgatói számára a TDK pályamunkák benyújtási határideje 2018. február 5.

A pályamunkákat KIZÁRÓLAG az elektronikus pályamunka feltöltési rendszerben kell benyújtani (http://tdk.lib.unideb.hu/). A feltöltést követően az elektronikus rendszer által generált előlapot kinyomtatva, az intézetvezető és a TDK felelős aláírásával ellátva a TDK adminisztrátornak kell leadni (Derzsi Judit, ÁOK Tanulmányi Osztály, 103-as iroda) fenti határidőkig. A pályamunka csak akkor minősül benyújtottnak és a bírálati folyamat akkor veszi kezdetet, ha az aláírt előlap benyújtásra kerül.
Probléma esetén a TDT pályamunka ügyekkel foglalkozó titkára ad felvilágosítást (zsbereczky@med.unideb.hu)

Sikeres DEbütálás az új rangsorban
2019 április 3. 14:05 (szerda)
Debreceni siker a Medikus Kupán